start / Aktualności

WRACAMY DO TRENINGÓW NA ŚWIEŻYM POWIETRZU!

Po kilku tygodniach intensywnej pracy nad utrzymaniem dobrej formy w domowych warunkach nadszedł moment, w którym możemy powrócić na boiska! Zgodnie z decyzją Minister Sportu, Rząd zezwolił na korzystanie z boisk na otwartej przestrzeni już od poniedziałku 4 maja. Jest to doskonała informacja dla całej rodziny Football Academy, dla której piłka nożna jest nieodłącznym elementem życia codziennego.

Warunki powrotu na boiska będą wyjątkowe, ponieważ w jednym treningu będzie mogło uczestniczyć maksymalnie sześciu zawodników oraz jeden trener, co akurat przy treningach bramkarskich w Goalkeepers Academy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Mając na uwadze jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo dzieci zdecydowaliśmy się stworzyć normy sanitarne, które panować będą w "Treningach na szóstkę" Football Academy oraz Goalkeepers Academy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie boiska zostaną otwarte już w nadchodzący poniedziałek. W związku z tym, informację o tym czy treningi będą odbywać się w Państwa lokalizacji przekażą managerowie ośrodków. Prosimy na bieżąco śledzić lokalne komunikaty.

Chcąc zapewnić Państwu maksymalny komfort w podjęciu decyzji o powrocie na boisko przygotowaliśmy zasady bezpieczeństwa podczas treningów Goalkeepers Academy, które prezentujemy poniżej:

Zachęcamy Państwa nie tylko do powrotu na treningi w szkółkach Goalkeepers Academy, ale także do spędzania jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. To bardzo istotne, by po okresie zmniejszonej aktywności na zewnątrz, zacząć regularnie się dotleniać. 

#GKAcademy

<< wstecz dalej >>

udostępnij