start / Aktualności

POWRÓT DO ZAJĘĆ - CO WARTO WIEDZIEĆ?

Stało się! Na początku tego tygodnia po prawie dwóch miesiącach oczekiwania część naszych ośrodków wróciła do zajęć treningowe.

To pierwszy bardzo ważny krok na drodze do sportowej normalności, ale zanim w stu procentach będziemy mogli cieszyć się zajęciami jakie znamy i pamiętamy sprzed dwóch miesięcy przez najbliższy czas będziemy musimy pamiętać o kilku ważnych szczegółach związanych z bezpieczeństwem zarówno swoim jak i trenujących kolegów oraz trenerów!

Co powinniśmy wiedzieć o powrocie do zajęć w nowej rzeczywistości? Jak przygotować się do treningu? Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma wskazówkami które pomogą nam w powrocie na boisko w czasie rządowych obostrzeń :

1) Zachowa dystans podczas zajęć! - Rozumiemy, że normalną reakcją jest spontaniczna radość i zbicie piątki z kolegą po dobrej interwencji ale w najbliższym okresie starajmy się od tego wystrzegać dla dobra swojego oraz trenujących kolegów.

2) Ograniczona liczba osób na boisku do max. 6 zawodników + trener. - Uffff według standardów treningowych w Goalkeepers Academy to żadna nowość, trenujemy w ten sposób na co dzień więc dla nas to chleb powszedni. 

3) Obowiązek zasłaniania twarzy przed i po treningu! - Pamięta aby przed wejściem na boisko treningowe mieć na sobie maseczkę ochronną! W trakcie zajęć możesz schować ją do plecaka lub torby ale po skończonym treningu, przed opuszczeniem boiska załóż ją z powrotem na twarz.

4) Brak możliwości korzystania z szatni oraz węzła sanitarnego na obiektach. - Przed przyjazdem na trening ubierz się w kompletny strój treningowy. Do podręcznego plecaka lub torby spakuj tylko treningowe buty na zmianę które będziesz mógł przebrać bezpośrednio przed treningiem, rękawice, wodę oraz ręcznik. Podczas zajęć plecak lub torbę zostawić będziesz mógł za linią końcową boiska, we wskazanym przez trenera miejscu.

5) Dla rodziców obowiązek zachowania 2 metrów odległości od boiska. - Zakaz wejścia na boisko. - Szanowni Państwo po przekazaniu dziecka trenerowi w tym okresie nie przebywajcie w bezpośrednim otoczeniu boiska. Na oglądanie treningów przyjdzie jeszcze czas. Przecież macie pełne zaufanie do nasze kadry trenerskiej, więc spokojnie możecie w trakcie najbliższych 90 minut załatwić ważne sprawy na mieście.

6) Wyznaczone miejsce na osobisty sprzęt treningowy dla każdego zawodnika! - Trenerzy przed rozpoczęciem zajęć wskażą Wam miejsce w którym należy pozostawić swój sprzęt. Słuchajcie uważnie trenerów i stosujcie się do Ich zaleceń nie tylko tych związanych z tematem treningu.

7) Sprzęt treningowy dezynfekowany po każdych zajęciach. - Nasi trenerzy dysponują preparatami dezynfekującymi którymi po każdym treningu dezynfekują sprzęt używany na zajęciach.

8) Dezynfekcja rąk obowiązkowa dla wchodzących i opuszczających obiekt. - Trenerzy mają ze sobą również preparaty dezynfekujące ręce które przekazywać będą do dyspozycji zawodników na początku i końcu zajęć.

9) Przestrzeganie dokładnych wytycznych norm sanitarnych przez menedżerów i trenerów! Jak wiecie ludzie związani z Goalkeepers Academy to prawdziwi profesjonaliści. Przed inauguracją treningów w nieco zmienionej formie zostali Oni zapoznani z dokładnymi wytycznymi które dla dobra trenujących przez najbliższy czas będą wdrażane podczas zajęć treningowych we wszystkich ośrodkach Goalkeepers Academy. - Jesteście w dobrych rękach!

Działajmy odpowiedzialnie RAZEM! - Dzięki temu WSPÓLNIE, szybko wrócimy do normalności.

Do zobaczenia na zajęciach!

#GKAcademy

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij