start / Aktualności

FILARY STRATEGII FA CAMPS #ZDECYDUJŚWIADOMIE

Zapewne wielu z Państwa zastanawia się jak w tym roku wyglądać będzie ,,sportowe lato"... Czy obozy się odbędą? Co jeśli się nie odbędą a ja zrobiłem już opłatę? Co jeśli obóz odbędzie się, ja wykonałem już opłatę ale z powodu panującej pandemii chce zrezygnować z uczestnictwa? Na te wszystkie pytania znajdą Państwo odpowiedź w poniższym tekście przygotowanym przez specjalistę z działu obozów piłkarskich Football Academy Camps który przygotowuje również obozy bramkarskie Goalkeepers Academy. Zapraszamy do lektury.

Zapewne słyszeliście nie raz, że zmiany w życiu są potrzebne albo, że należy znaleźć chwilę, zatrzymać się i pomyśleć nad tym co jest w życiu ważne, a na co marnujemy swój cenny czas. I teraz mamy ten czas, w zasadzie mamy go aż za dużo i nikt o niego nie prosił….

Nikt z nas nie spodziewał się też sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujemy. A nawet jeśli ktoś ją przewidywał, to reszta i tak mu nie wierzyła. I tak oto spotkaliśmy się z nową rzeczywistością i staramy się nauczyć w niej żyć. Nie jest to łatwe, a najlepiej wiedzą o tym rodzice. Dlaczego? Otóż bycie rodzicem to nie tylko zawód na pełen etat, jak można by to określić, ale życiowa rola, którą ludzie sobie wybrali. Nie można od niej wziąć wolnego, zmienić szefa, pójść na L4 i uciec. Trzeba za to posiąść umiejętność rozdwojenia się, żeby w obecnej sytuacji sprostać wymaganiom, które stawia pracodawca i placówki szkolne jednocześnie. Zapewne większość rodziców dużo by dała za możliwość posiadania 10 rąk, podzielności uwagi i wiecznej energii życiowej. Z jednej strony praca w trybie home office, do którego musieliśmy się w większości przyzwyczaić, a z drugiej dzieci, które wymagają ciągłej uwagi. Ręka w górę kto nie usłyszał „ jak to nie miałaś czasu żeby to zrobić? Siedzisz w domu cały dzień. Daj dzieciom jakieś zadanie, niech się zajmą sobą”. Znajome prawda?

Przy optymistycznym patrzeniu na świat, kiedy to wszystko się już skończy, wrócimy do normalności silniejsi, bogatsi o nowe doświadczenia, pełni chęci do życia i zwiedzania świata. Będziemy dumni z tego, że zbliżyliśmy się do siebie i przetrwaliśmy to całe zło dzięki więziom rodzinnym, wzajemnemu szacunkowi, zrozumieniu i miłości. W gorszym scenariuszu skończy się na rzuceniu pracy z powodu szefa, który nie rozumie, że jednak nikt nie opatentował opcji rozdwajania się, albo przynajmniej na wystawieniu dzieci za drzwi z karteczką „oddam w dobre ręce”. No właśnie, co wtedy?

O ile Drodzy Państwo nie mamy dla Was złotej rady w przypadku rzucenia pracy, tak w przypadku chęci oddania dzieci pod czyjąś opiekę, już tak 😉. Mało tego, opieka ta może być sprawdzona i profesjonalna, a ostatecznie jak się za dziećmi jednak stęsknicie, możecie dostać je z powrotem 😉.

Organizujemy wypoczynki letnie dla Państwa dzieci od wielu lat, ale pierwszy raz przyszło nam zmierzyć się z taką sytuacją. Wierzymy w zasadę partnerstwa i wzajemnego wsparcia. Tak jak my ufamy w wiedzę i obiektywne decyzje epidemiologów oraz rządu, tak Państwa prosimy o rozsądek i podejmowanie przemyślanych decyzji. Chcemy przede wszystkim ofiarować Wam czas i gwarancję bezpieczeństwa finansów, której tak bardzo teraz brakuje.

Jako jeden z nielicznych organizatorów obozów sportowych myślimy w pierwszej kolejności o Was i Waszych finansach, Drodzy Rodzice, ponieważ wiemy, że jak tylko będzie to możliwe, oddacie nam swoje dzieci pod opiekę i wspólnie odbudujemy to co nam w tej chwili zabiera rzeczywistość.

#ZdecydujŚwiadomie to hasło, które przyświeca nam w tej trudnej sytuacji. Chcemy dać Państwu czas na podjęcie decyzji i gwarancję, że bez względu na wybór, otrzymacie to czego oczekujecie, aby czuć się maksymalnie bezpiecznie. Wierzymy, że jeśli odgórną decyzją rządu będziemy mogli spotkać się na letnich obozach i półkoloniach, spokojnie przemyślicie Państwo swój werdykt i zaufacie specjalistom, którzy kierują się wyłącznie wiedzą, nie dodając do tego emocji. Doskonale rozumiemy strach, który może towarzyszyć myślom o zapisaniu dziecka na letni wypoczynek, jednak jednocześnie liczymy na Państwa racjonalne podejście do sytuacji i mądrość życiową.

Pamiętajmy, że zdrowie to również sfera psychiczna i w momencie, kiedy dana nam będzie możliwość spotkania się na obozie z Państwa dziećmi, pomyślcie również o aspekcie relacji międzyludzkich, przyjaźni i tęsknoty, która zdążyła zapewne dać o sobie znać przez ten smutny czas izolacji.

W dalszym ciągu oczekujemy oficjalnego stanowiska rządu w sprawie możliwości odbywania się obozów i półkolonii letnich. Jakiekolwiek dalsze decyzje dotyczące odwoływania wypoczynków będą podejmowane tylko na podstawie oficjalnych komunikatów rządowych. Odcinamy się tym samym od spekulacji, własnych przekonań czy decyzji kierowanych „niepokojem związanym z sytuacją”. Wierzymy, że sztab specjalistów, w tym epidemiologów, działa z myślą o zdrowiu obywateli i podejmie słuszne, obiektywne decyzje.

Każdy wypoczynek tworzymy z myślą o zadowoleniu dzieci, a w obecnej chwili każda podejmowana przez nas decyzja pokierowana jest ich dobrem i troską o zdrowie. W związku z tym na potrzeby obecnej sytuacji została opracowana strategia Zdecyduj Świadomie opierająca się na 4 filarach dotyczących obozów letnich oraz 3 filarach dotyczących półkolonii:

4 FILARY STRATEGII #ZDECYDUJŚWIADOMIE – OBOZY LETNIE:

A. GWARANCJA 100% ZWROTU WPŁACONEJ KWOTY W KAŻDYM MOMENCIE

Mimo wszystko wierzymy, że większość lub przynajmniej część obozów będzie mogła się odbyć.

Tym samym chcielibyśmy, abyście Państwo wstrzymali się z werdyktem o rezygnacji z obozu.

Taka decyzja może być podjęta teraz, w maju, czerwcu i każdej chwili, bez jakiejkolwiek obawy, że wpłacone pieniądze przepadną. Co więcej, w późniejszym terminie możecie Państwo również podjąć decyzję o wyborze pkt. B, C lub D (patrz kolejne opcje) w zależności od tego co będzie się działo.

Gwarancja zwrotu 100% wpłaconych środków dotyczy również Państwa subiektywnego przekonania, pokierowanego obawą o zdrowie dziecka, nawet w przypadku, kiedy obozy odbędą się planowo.

Liczymy na Państwa wsparcie i wybór tej opcji jako pierwszej.

B. PRZEKSIĘGOWANIE ŚRODKÓW

W przypadku, gdy zdecydujecie się Państwo przenieść zapis na inny turnus w sezonie letnim 2020, wpłacone środki zostaną przeniesione na rzecz tego turnusu.

C. VOUCHER 100 ZŁ

Istnieje również możliwość całkowitego wycofania udziału dziecka z obozu w sezonie letnim 2020 bez zwrotu wpłaconej kwoty, otrzymując w zamian voucher o wartości wyższej o 100 zł od wpłaconych środków. Voucher jest ważny rok i będzie mógł być wykorzystany zarówno na zgrupowania/campy weekendowe jesienne 2020 i wiosenne 2021 oraz obozy zimowe i letnie 2021.

D. ZWROT 100% WPŁACONEJ KWOTY

Pomimo ustawy, która daje nam obecnie możliwość zwrotu wpłaconych pieniędzy do 180 dni od dnia rezygnacji, zobowiązujemy się do zwrotu wpłaconych środków MAKSYMALNIE do 14 dni roboczych od dnia przesłania oficjalnej rezygnacji na skrzynkę mailową biuro@facamps.pl.

Każdy z Państwa ma prawo do rezygnacji i otrzyma 100% ZWROTU wpłaconej kwoty.

3 FILARY STRATEGII #ZDECYDUJŚWIADOMIE – PÓŁKOLONIE LETNIE:

A. GWARANCJA 100% ZWROTU WPŁACONEJ KWOTY W KAŻDYM MOMENCIE

Podobnie jak w przypadku obozów, możecie Państwo podjąć decyzję o rezygnacji z półkolonii zaraz po zapisaniu się, po wpłacie pieniędzy lub nawet przed samym rozpoczęciem wypoczynku np. w sierpniu, nie mając obaw, że wpłacone pieniądze przepadną. Co więcej, w późniejszym terminie możecie również zdecydować o wyborze pkt. B lub C, w zależności od tego co będzie się działo.

Gwarancja zwrotu 100% wpłaconych środków dotyczy również subiektywnych postanowień, pokierowanych obawą o zdrowie dziecka, nawet w przypadku, kiedy półkolonie odbędą się planowo.

B. PRZEKSIĘGOWANIE ŚRODKÓW

W przypadku, gdy zdecydujecie Państwo o przeniesieniu zapisu na inny turnus półkolonii w sezonie letnim 2020 (o ile taki będzie organizowany), wpłacone środki zostaną przeniesione na rzecz tego turnusu.

C. ZWROT 100% WPŁACONEJ KWOTY

Zobowiązujemy się do zwrotu wpłaconych środków MAKSYMALNIE do 14 dni roboczych od dnia przesłania oficjalnej rezygnacji na skrzynkę mailową biuro@facamps.pl.

Każdy z Państwa ma prawo do rezygnacji i otrzyma 100% ZWROTU wpłaconej kwoty.

Bądźcie z nami! Wrócimy silniejsi, niezależnie od czasu!

#GKAcademy #FACamps

<< wstecz dalej >>

udostępnij