start / Aktualności

Dostępna jest oferta obozów zimowych!

Czy zima zaskoczyła drogowców? Jeszcze nie, ale pewnie zaskoczy. Czy zima może zaskoczyć rodzica? Może. Dlatego warto odpowiednio wcześniej zapoznać się z ofertą zimowych obozów przygotowanych przez Football Academy Camps.

Zorganizowanie zimowego wypoczynku w domowych warunkach to zdecydowanie większy kłopot niż w lecie, gdy dzieci same potrafią zapewnić sobie rozrywkę w ciepłe dni na świeżym powietrzu. Trudniej też o wspólny, rodzinny wyjazd, ponieważ ferie zimowe to nie sezon urlopowy. 

Sprawdź pięć niepodważalnych atutów obozów zimowych! (kliknij)

Dostępna jest już nowa oferta obozów zimowych na początek 2022 roku, która została przygotowana tak, by maksymalnie ułatwić Wam organizację zimowego wypoczynku. W ofercie znajdziecie takie lokalizacje jak Złotów, Trzebnica czy Barlinek, w którym odbędzie się dedykowany obóz bramkarski. W trakcie obozów młodzi piłkarze mają szansę na przeżycie tylu aktywności jak podczas całego normalnego miesiąca - aż osiem jednostek treningowych i masa atrakcji dodatkowych tj. lodowisko, basen czy zajęcia ze zdrowego odżywiania. 

W obozie bramkarskim uczestniczyć będą trenerzy Sportingu Clube de Portugal, którzy nieustannie poszukują największych talentów w Goalkeepers Academy!

Jednocześnie wystartowała również oferta zimowych półkolonii organizowanych przez ośrodki Football Academy w całej Polsce. Jesteśmy pewni, że każdy wybierze dla siebie idealną formę zimowego wypoczynku.

Oferta obozów zimowych (kliknij). 

<< wstecz dalej >>

udostępnij