start / Aktualności

Rozpocznij karierę bramkarską z Goalkeepers Academy!

Tak naprawdę nabory do szkółek bramkarskich Goalkeepers Academy trwają cały rok. Ale to właśnie wraz z początkiem wiosny, czyli podczas wielkich wiosennych naborów w całej Polsce obserwujemy wielki przypływ nowych adeptów piłki nożnej i sztuki bramkarskiej. 

Nic dziwnego. Wiosna to idealny okres na to, by wprowadzać pozytywne zmiany do swoich codziennych harmonogramów. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, nowe koleżanki i nowi koledzy, masa pozytywnych emocji, wzlotów, upadków i kształtowanie charakteru. To wszystko jest domeną Football Academy jako projektu w całości oraz każdego pojedynczego ośrodka, co potwierdzają zadowoleni rodzice! 

NABORY - CZAS START!

Już dziś otwarte zostają wiosennie nabory do Football Academy w całej Polsce i to właśnie dziś możecie stać się częścią tego wyjątkowego projektu. By dołączyć do jednego z wybranych przez siebie ośrodków wystarczy zapisać się (tutaj) przez formularz na naszej stronie internetowej. Całość jest banalnie prosta i daje możliwość skorzystania z dwóch darmowych treningów próbnych w wybranej akademii, a sam zapis skutkuje objęciem zawodnika ubezpieczeniem już od pierwszych zajęć. 

Jeśli jednak przed dokonaniem zapisu wolicie dokładnie wypytać o wszystkie szczegóły, zachęcamy do skorzystania z zakładki kontaktowej (tutaj), w której znajdziecie dane kontaktowe do interesującej Was lokalizacji. 

Do zobaczenia na treningu! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij