start / Aktualności

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ GRY! DOŁĄCZ DO GOALKEEPERS ACADEMY W TWOIM MIEŚCIE

Z nieskrywaną przyjemnością ogłaszamy, że nadszedł nasz ulubiony okres w całym roku – ośrodki Goalkeepers Academy w całej Polsce otworzyły się na młodych sportowców! Ruszyły nabory, a to niepowtarzalna okazja, by dołączyć do elitarnej akademii, która z pasją wychowuje młodych bramkarzy i bramkarki od przeszło 6 lat!

Moment powrotu do szkoły to idealny czas, by zaszczepić w dzieciach nową aktywność! Postawienie na sport to oczywiście doskonała decyzja dla ogólnego rozwoju Twojej pociechy, a na sporcie to my się znamy. Jesteśmy ekspertami w pracy z młodymi sportowcami, dlatego zapraszamy na zajęcia do Goalkeepers Academy - lidera wśród szkółek bramkarskich w Polsce. Na organizowane przez nas zajęcia w całym kraju uczęszcza blisko 200 młodych adeptów bramkarstwa, którzy w naszych oddziałach nie pracują jedynie nad sprawnością fizyczną. Wykwalifikowana kadra trenerska wychowuje, uczy zdrowej rywalizacji i systematyczności, a także buduje pewność siebie i umiejętność osiągania zamierzonych celów. Nie są to jedynie puste slogany, a wynik doświadczenia i ciężkiej pracy, którą dostrzegają rodzice.

Jesteś już zdecydowany na dołączenie do jednej ze szkółek Goalkeepers Academy? Postępuj za wskazówkami na poniższej grafice! Po zapisaniu się masz możliwość odbycia testowego treningu, bez konieczności podejmowania decyzji.

Jeśli wciąż masz pytania lub wątpliwości wejdź na https://gkacademy.pl  i w lewym górnym rogu wybierz lokalizację najbliższego ośrodka. Znajdziesz tam dane kontaktowe do Managera, który udzieli Ci szczegółowych informacji.

Do zobaczenia na boisku! #ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij