start / Aktualności

WYSTARTOWALIŚMY - GK ACADEMY GŁOGÓW - 03.08.2017 r.

WYSTARTOWALIŚMY !


Otwarcie szkółki bramkarskiej Goalkeepers Academy Głogów odbyło się 3 sierpnia 2017r. 
Trenerzy :
1). Wojtek Kubik
2). Dawid Kurczewski 

Zajęcia odbywają się ,w każdy poniedziałek i czwartek , godz. 17.30-19.00 - boisko ORLIK , ul. PL.Mieszka I (piastów).


Zapisz się już dziś! 
Wypełni formularz online lub zadzwoń po numer telefonu .

http://www.gkacademy.pl/             tel. 724594481 , 533364999

 

O GOALKEEPERS ACADEMY

Goalkeepers Academy to sieć szkółek bramkarskich dla zawodników w przedziałach wiekowych od 4 do 12 oraz od 13 do 18 lat.

Sieć szkółek bramkarskich Goalkeepers Academy jest prowadzona w ścisłej współpracy z Football Academy - innowacyjną siecią ponad 150 szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży, działającą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Projekt Goalkeepers Academy został oparty na sprawdzonych metodach organizacyjnych i szkoleniowych wywodzących się z Football Academy.

Goalkeepers Academy bazuje na ujednoliconym, unikalnym systemie szkolenia, który został opracowany przez dział sportu pod przewodnictwem trenera koordynatora projektu, Adama Kanii - uznanego specjalisty w dziedzinie bramkarstwa.

Poza zaszczepieniem miłości do sportu i piłki nożnej oraz podnoszeniem umiejętności bramkarskich, celem treningów w Goalkeepers Academy jest właściwe kształtowanie estetyki ruchu dzieci, a także rozwijanie ich sprawności fizycznej.

CO NAS WYRÓŻNIA?
Dzieci: Bramkarstwo to nasza pasja. Dlatego zarażamy nią dzieci już od najmłodszych lat. Stawiamy na ich zdrowy rozwój, aktywną rekreację oraz wychowanie w duchu zasad fair play na boisku i poza nim. Uczymy sztuki bramkarskiej każdego, bez względu na umiejętności. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników lecz nie zwalniamy z obowiązku czynienia postępów. Z nami dzieci po prostu 
dobrze się bawią!

Trening: Z naszymi podopiecznymi dzielimy się pasją piłkarską, zachęcamy do treningu bramkarskiego i w odpowiedni sposób wykorzystujemy potencjał każdego z nich. Proponujemy treningi  poprzez zabawę oraz edukację przez sport. Do trenowania dzieci podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, ponieważ ich  zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nasze plany szkoleniowe zostały opracowane przez zawodową kadrę trenerską na czele której stoją uznani w Polsce i Europie specjaliści w osobach Marka Dragosza oraz Adama Kanii.

Wyposażenie: By właściwie kształtować estetykę ruchu dzieci, rozwijać ich sprawność fizyczną i podnosić umiejętności bramkarskie, sprzęt sportowy dostosowujemy do wieku oraz możliwości naszych zawodników. Korzystamy z produktów renomowanych firm, wybieramy najlepsze, najbardziej ergonomiczne boiska i hale. Dla nas jakość, bezpieczeństwo i komfort podczas treningów to najważniejsze priorytety.

 

                                                                               Polub nas na facebook.pl
                                                                              Wyszukiwarka - (Goalkeepers Academy Głogów)

                                                                              https://www.facebook.com/Goalkeepers-Academy-G%C5%82og%C3%B3w-1831752400484471/

 

                                                                                                                                                                                 Z poważaniem 

                                                                                                                                                                             GK Academy Głogów 

                                                                                    

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij