start / Aktualności

WIELKIE OTWARCIE - Goalkeeper Academy Głogów - 03.08.2017 r.

OTWARCIE SZKÓŁKI BRAMKARSKIEJ 3 sieprnia 2017r. 
ul. Pl. Mieszka I , godz. 17.30 (poniedziłek i czwartek).

Nabór do Szkółki Bramkarskiej -GOALKEEPER ACADEMY GŁOGÓW - Zapisy czas start ☺

Goalkeepers Academy to sieć szkółek bramkarskich dla zawodników w przedziałach wiekowych od 4 do 12 oraz od 13 do 18 lat.

Sieć szkółek bramkarskich Goalkeepers Academy jest prowadzona w ścisłej współpracy z Football Academy - innowacyjną siecią ponad 150 szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży, działającą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Projekt Goalkeepers Academy został oparty na sprawdzonych metodach organizacyjnych i szkoleniowych wywodzących się z Football Academy.

Łańcuch jednostki treningowej rozpięty jest pomiędzy określeniem celu
i meczem. Nie ma wytycznych dotyczących czasu trwania jednej sesji treningowej. Kolejne ogniwa łańcucha w drodze do gry to:

# rozgrzewka integralna z celem treningu
# przygotowanie metodą 4x4
# wdrożenie w sytuacje meczowe zarówno te wymagające reakcji jak i antycypacji
# sytuacje meczowe

Zwracamy uwagę na najmniejsze nawet detale. Dla przykładu - nie istnieje w dorosłym futbolu system gry 4-3-3? Istnieje 1-4-3-3? Bramkarz nie wyrzuca piłki do obrońcy - bramkarz otwiera grę z zamiarem budowania akcji bramkowej. Podstawowym narzędziem treningowym jest piłka, dlatego wszystkie zadania są wykonywane z piłką. Podobnie w strukturze treningu. Dbamy o prawidłowość każdego ruchu i komunikowanie dotyczące każdej sytuacji treningowej i meczowej. Bramkarze biorą udział również w treningach formacyjnych z zawodnikami z pola oraz grach taktycznych, małych grach - również pełniąc rolę gracza z pola. Integralną częścią szkolenia są treningi funkcjonalne i mentalne. Aby uzyskać możliwie największą poprawną powtarzalność grupa treningowa nie powinna przekroczyć czterech bramkarzy - tę liczbę ze względu na strukturę wysiłku przyjmujemy
za optymalną.
 

Program szkoleniowy nie jest jednorazowo zamkniętym dokumentem. Ma ciągle ewoluować, być poddawany stałemu monitoringowi, a na podstawie analiz i obserwacji oraz testów systematycznie uzupełniany, poprawiany i udoskonalany. 

 

 

MISJA GK ACADEMY

 

Goalkeepers  Academy to sieć elitarnych szkółek bramkarskich dedykowanych zawodnikom w wieku 4-12 i 13-18 lat. Nasza inicjatywa powstała z myślą o podnoszeniu poziomu sportowego oraz organizacyjnego dziecięcego bramkarstwa w Polsce i Europie. Bazujemy na unikalnych metodach treningowych oraz sprawdzonych rozwiązaniach organizacyjnych, administracyjnych oraz marketingowych wywodzących się z Football Academy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dzieci: Bramkarstwo to nasza pasja. Dlatego zarażamy nią dzieci już od najmłodszych lat. Stawiamy na ich zdrowy rozwój, aktywną rekreację oraz wychowanie w duchu zasad fair play na boisku i poza nim. Uczymy sztuki bramkarskiej każdego, bez względu na umiejętności. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników lecz nie zwalniamy z obowiązku czynienia postępów. Z nami dzieci po prostu 
dobrze się bawią!

Trening: Z naszymi podopiecznymi dzielimy się pasją piłkarską, zachęcamy do treningu bramkarskiego i w odpowiedni sposób wykorzystujemy potencjał każdego z nich. Proponujemy treningi  poprzez zabawę oraz edukację przez sport. Do trenowania dzieci podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, ponieważ ich  zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nasze plany szkoleniowe zostały opracowane przez zawodową kadrę trenerską na czele której stoją uznani w Polsce i Europie specjaliści w osobach Marka Dragosza oraz Adama Kanii.

Wyposażenie: By właściwie kształtować estetykę ruchu dzieci, rozwijać ich sprawność fizyczną i podnosić umiejętności bramkarskie, sprzęt sportowy dostosowujemy do wieku oraz możliwości naszych zawodników. Korzystamy z produktów renomowanych firm, wybieramy najlepsze, najbardziej ergonomiczne boiska i hale. Dla nas jakość, bezpieczeństwo i komfort podczas treningów to najważniejsze 

 

Z poważaniem GK Academy Głogów .
tel. 724594481 ,533364999
Zadzwoń do nas już dziś !

 
<< wstecz dalej >>

udostępnij