start / Aktualności

Siedem lat Football Academy Warszawa

17 kwietnia 2012 roku odbył się pierwszy trening Football Academy Warszawa. Minęło już siedem lat, podczas których rozbudowaliśmy nasze struktury i można rzec, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych akademii piłkarskich w Warszawie. Nie osiągnęlibyśmy tego bez naszych wspaniałych zawodników i ich rodziców. Dlatego też było nam niezwykle miło, że chcieli wspólnie z nami świętować siódmą rocznicę otworzenia warszawskiego oddziału Football Academy.

W minioną niedzielę, na Mokotowie, odbył się piknik urodzinowy. Z tej okazji zorganizowaliśmy wiele atrakcji nie tylko dla naszych adeptów piłki nożnej, ale także ich rodziców i młodszego rodzeństwa. Przede wszystkim skupiliśmy się na aspektach sportowych. Zawodnicy rozgrywali między sobą mecze, a ich ojcowie zmierzyli się z trenerami Football Academy. Mamy i młodsze rodzeństwo korzystało z zabaw w strefie Football Baby. Poza tym, przez cały dzień funkcjonowała piłkarska strefa Decathlonu.

Dodatkowo zapewniliśmy naszym gościom przepyszne lody od Ice’n’Roll – z piekła lodem, grillowane jedzenie serwowane przez Yummy Fit oraz dużą dawkę wody dla spragnionych, którą udostępniła Woda dla Warszawy. Ponadto piknik umilił swoją obecnością Alek z ATS Crew, który zaprezentował freestyle’owy pokaz streetfootball’u.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólnie spędzony czas, za miłe słowa oraz doskonałą zabawę na boiskach.

Do zobaczenia za rok!

<< wstecz dalej >>

udostępnij