start / Aktualności

Siedem lat Football Academy Warszawa

Siedem lat Football Academy Warszawa

17 kwietnia 2012 roku odbył się pierwszy trening Football Academy Warszawa. Minęło już siedem lat, podczas których rozbudowaliśmy nasze struktury i można rzec, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych akademii piłkarskich w Warszawie. Nie osiągnęlibyśmy tego bez naszych wspaniałych zawodników i ich rodziców. Dlatego też było nam niezwykle miło, że chcieli wspólnie z nami świętować siódmą rocznicę otworzenia warszawskiego oddziału Football Academy.

W minioną niedzielę, na Mokotowie, odbył się piknik urodzinowy. Z tej okazji zorganizowaliśmy wiele atrakcji nie tylko dla naszych adeptów piłki nożnej, ale także ich rodziców i młodszego rodzeństwa. Przede wszystkim skupiliśmy się na aspektach sportowych. Zawodnicy rozgrywali między sobą mecze, a ich ojcowie zmierzyli się z trenerami Football Academy. Mamy i młodsze rodzeństwo korzystało z zabaw w strefie Football Baby. Poza tym, przez cały dzień funkcjonowała piłkarska strefa Decathlonu.

Dodatkowo zapewniliśmy naszym gościom przepyszne lody od Ice’n’Roll – z piekła lodem, grillowane jedzenie serwowane przez Yummy Fit oraz dużą dawkę wody dla spragnionych, którą udostępniła Woda dla Warszawy. Ponadto piknik umilił swoją obecnością Alek z ATS Crew, który zaprezentował freestyle’owy pokaz streetfootball’u.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólnie spędzony czas, za miłe słowa oraz doskonałą zabawę na boiskach.

Do zobaczenia za rok!

<< wstecz dalej >>

udostępnij