start / Aktualności

DOŁĄCZ DO GOALKEEPERS ACADEMY

Goalkeepers Academy to sieć szkółek bramkarskich dla zawodników w przedziałach wiekowych od 4 do 12 oraz od 13 do 18 lat.

Sieć szkółek bramkarskich Goalkeepers Academy jest prowadzona w ścisłej współpracy z Football Academy - innowacyjną siecią ponad 150 szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży, działającą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii.

Projekt Goalkeepers Academy został oparty na sprawdzonych metodach organizacyjnych i szkoleniowych wywodzących się z Football Academy.

Goalkeepers Academy bazuje na ujednoliconym, unikalnym systemie szkolenia, który został opracowany przez dział sportu pod przewodnictwem trenera koordynatora projektu, Adama Kanii - uznanego specjalisty w dziedzinie bramkarstwa.

Poza zaszczepieniem miłości do sportu i piłki nożnej oraz podnoszeniem umiejętności bramkarskich, celem treningów w Goalkeepers Academy jest właściwe kształtowanie estetyki ruchu dzieci, a także rozwijanie ich sprawności fizycznej.

Obecnie pod egidą Goalkeepers Academy zajęcia prowadzone są w 17 lokalizacjach w : Chełmnie, Głogowie, Grodzisku Wielkopolskim, Grudziądzu, Jędrzejowie, Kielcach, Legnicy, Lesznie, Lubaczowie, Lublinie, Opolu, Ostrowie Wielkopolskim, Pińczowie, Poznaniu, Szczecinie oraz Warszawie. Do tego na terenie Wielkiej Brytanii obecni jesteśmy też w Londynie.

Poszukujesz specjalistycznych, profesjonalnych zajęć z zakresu treningu bramkarskiego dla swojego podopiecznego?

Zajrzyj na listę lokalizacji dostępne na naszej stronie, kliknij w interesujący Cię ośrodek który znajduję się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, dzięki temu uzyskasz numer do osoby zarządzającej ośrodkiem w Twoim mieście. 

Zadzwoń, zapytaj o dostępność miejsc w danej grupie treningowej i umów się na darmowy trening. - Dopiero po nim ocenisz czy chcesz zostać z nami na stałe.

Zainteresowani? Czekamy na Was!

Nasza inicjatywa powstała z myślą o podnoszeniu poziomu sportowego oraz organizacyjnego dziecięcego bramkarstwa w Polsce i Europie.

Bazujemy na unikalnych metodach treningowych oraz sprawdzonych rozwiązaniach organizacyjnych, administracyjnych oraz marketingowych wywodzących się z Football Academy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dzieci: Bramkarstwo to nasza pasja. Dlatego zarażamy nią dzieci już od najmłodszych lat. Stawiamy na ich zdrowy rozwój, aktywną rekreację oraz wychowanie w duchu zasad fair play na boisku i poza nim. 

Trening: Z naszymi podopiecznymi dzielimy się pasją piłkarską, zachęcamy do treningu bramkarskiego i w odpowiedni sposób wykorzystujemy potencjał każdego z nich. 

Wyposażenie: By właściwie kształtować estetykę ruchu dzieci, rozwijać ich sprawność fizyczną i podnosić umiejętności bramkarskie, sprzęt sportowy dostosowujemy do wieku oraz możliwości naszych zawodników. 

Zresztą zobaczcie sami jak to u nas wygląda :

Do zobaczenia na treningach w Twojej okolicy.

#GKAcademy

<< wstecz dalej >>

udostępnij