start / Aktualności

Wsparcie dla Beaty - GK Warszawa

Drodzy rodzice

Poniżej przesyłamy informacje dotyczącą akcji "Wsparcie dla Beaty"! Podczas najbliższych treningów chętne osoby mogą wpłacać u trenerów swoich grup po 10 zł, w zamian za co zamówione zostaną niebieskie sznurowadła będące symbolem akcji. Zachęcamy wszystkich zawodników Goialkeepers Academy Warszawa do wzięcia udziału w akcji- pokażmy że możemy pomóc!

Jeszcze niedawno chroniła innych, teraz sama potrzebuje pomocy – Beata Radomska – pierwsza dama legnickiego oddziału Football Academy potrzebuje naszego wsparcia! Walczy o życie, a jej mała córeczka czeka na zdrową mamusię. Pokażmy jak wielką rodziną jest Football Academy i pomóżmy jej w tym trudnym dla niej momencie.

Beata to bardzo wrażliwa i wartościowa osoba - młoda matka i żona, choruje na rzadki rodzaj nowotworu jakim jest mięsak Ewinga. To bardzo rzadkie nowotwory tkanek miękkich i kości. Stanowią ok. 1 % wszystkich nowotworów złośliwych u dorosłych. Rocznie w Polsce mamy ok. 1 tys. zachorowań. To bardzo demokratyczny nowotwór. Zachorować można w każdym wieku, bez względu na płeć. Może to spotkać mnie, Ciebie, czy najbliższą Ci osobę... Może to spotkać każdego!
Obrzęk pod kolanem Beaty okazał się guzem, który zajął dużą część kości piszczelowej oraz mięśnie prawego podudzia. Nasza koleżanka jest już po 3 cyklach leczenia chemioterapią. Przede nią jeszcze radioterapia, leczenie chirurgiczne oraz rehabilitacja. W miniony poniedziałek Beata przeszła zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Przez najbliższych kilka miesięcy czeka ją ciężka ale także bardzo kosztowna rehabilitacja.
Apelujemy do Wszystkich Sympatyków FA o wsparcie materialne i nie tylko - na koszty związane z leczeniem tj.: transport do/z ośrodków medycznych, konsultacje medyczne, leki, diagnostykę, rehabilitacje. Beata jest częścią wielkiej rodziny Football Academy i liczy na naszą pomoc! Pomóżmy jej znów cieszyć się zdrowiem!
Aby pomoc Piotrkowi i jego rodzinie przygotowaliśmy akcję „niebieskie sznurowadła dla Beaty”, ze sprzedaży których, cały dochód zostanie przekazany na konto „grupy wsparcia dla Beaty”.
JAK MOŻESZ POMÓC BEACIE? Sprawdź w linku poniżej:
>>>>> NIEBIESKIE SZUNROWADŁA DLA BEATY – OPIS AKCJI <<<<<
Dziękujemy firmie P. P.H. MATEUSZ, która jest jednym z najprężniejszych producentów w branży pasmanteryjnej w Polsce, za duże zaangażowanie w nasze przedsięwzięcie! Dziękujemy!
Miej niebiesko w butach i pokaż, że pomagasz!

<< wstecz dalej >>

udostępnij