start / Aktualności

Sesja zdjęciowa w GK Academy

Drodzy rodzice
 
informujemy, że na najbliższym treningu przy ul. Wiertniczej 26 (wtorek 09.12) odbędzie się sesja zdjęciowa(na stronę internetową) zawodników Goalkeepers Academy Warszawa trenujących przy ul. Wiertniczej. Sesja będzie przeprowadzana na początku treningu - także prosimy wszystkich zawodników o punktualność(jeśli ktoś z zawodników może przybyć wcześniej - zapraszamy :) Zrobimy sobie zdjęcia indywidualne jak i grupowe! Wszystkich zawodników prosimy o zabranie koszulek treningowych i sprzętu!
 
Również w dniach sesji zdjęciowych Centrum Medycyny Funkjonalnej (www.cmf.warszawa.pl) przeprowadzi darmowe badania układu ruchu, które będzie polegać na ocenie diagnostycznej wysklepienia stopy pod kątem pronacji lub supinacji.
Specjaliści oceniać będą również stawy skokowe i kolanowe pod kątem prawidłowej osi stawów jak i również symetrie miednicy, kręgosłupa i kończyn dolnych. Wskazane zostaną na przyczyny ewentualnych asymetrii układu ruchu.
 
Każda przebadana osoba dostanie ewentualne zalecenia (na jakie ćwiczenia powinien zwrócić uwagę, jak i które mięśnie w szczególności rozciągać).
 
Do tego badania potrzebna jest zgoda rodzica także osoby chętne zapraszamy do udziału w badaniach!
 
Ze sportowymi pozdrowieniami Zespół Football Academy Warszawa
<< wstecz dalej >>

udostępnij