start / Aktualności

Przyciągamy lato! Oferta letnich obozów bramkarskich już dostępna

Przed nami jeszcze ostatni zimowy obóz piłkarski z Football Academy Camps, ale jednocześnie za nami pierwsze słoneczne dni w nowym roku. Niebieskie niebo i niewielka ilość chmur. Temperatura powyżej zera, spacery, treningi na zewnątrz, czysta energia słoneczna! Wszyscy czekamy już na wiosnę, a tym bardziej na lato. I tak nas ta pogoda zainspirowała, że przygotowaliśmy ofertę letnich obozów piłkarskich! 

Sprawdź naszą ofertę w cenie FIRST MINUTE! (kliknij)

DOKĄD NA OBÓZ PIŁKARSKI W LECIE 2022

Nie ważne gdzie, ważne z kim! To z całą pewnością prawdziwe powiedzenie, ale pod warunkiem, że dodamy do niego jedno pytanie. Kto nam to wszystko zorganizuje?! I tu możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach. W końcu organizujemy obozy piłkarskie od ponad dziesięciu lat, a to potężny bagaż doświadczeń. 

Wróćmy jednak do sedna sprawy. Dokąd wybieramy się w lecie 2022 roku? Na północ! Gdy cały świat kieruje się na wymarzone wakacje w kierunkach południowych, my Polacy kierujemy się na północ. Nie ma się co dziwić, ponieważ 499 kilometrów morskiego wybrzeża i około 2600 mazurskich jezior przyciąga nas jak magnes! Tegoroczne obozy piłkarskie nad polskim morzem odbędą się w Niechorzu, Redzie i Pobierowie, a miłośnicy Warmii i Mazur mogą liczyć na aktywny wypoczynek w Lidzbarku. Wszystko w sprawdzonych przez nas ośrodkach sportowych, do których często i z nieskrywaną przyjemnością wracamy. 

W tym roku na obóz bramkarski jedziemy do Pobierowa! 

SPORT STAWIAMY NA PIERWSZYM MIEJSCU

Tu krótko. Znamy się i wiecie, że sport stawiamy na pierwszym miejscu. Każdy z naszych podopiecznych może liczyć na prawdziwy piłkarski "wycisk". I ten wycisk może zaprocentować. Obozy piłkarskie z Football Academy Camps to nie tylko doskonałe miejsce na szlifowanie sportowej dyspozycji i nowych piłkarskich skilli. To także okno wystawowe na świat i miejsce, w którym można zostać zauważonym przez naszych skautów. Kadra Regionalna, Kadra Polski FA stoi przed Wami otworem, a w trakcie naszych campów obecni są trenerzy tych projektów. 

Podczas niedawno zakończonego zimowego obozu bramkarskiego w Barlinku naszych młodych bramkarzy obserwował Andre Rosa - skaut Sportingu Clube de Portugal. Kto wie, które nazwisko znalazło się w jego notesie. 

NIE SAMYM TRENINGIEM PIŁKARZ ŻYJE

Wakacje z piłką nożną to często największe letnie marzenie dzieci. Obóz, na którym nasz młody adept piłki nożnej znajdzie się z ulubionymi koleżankami, kolegami i świetną kadrą trenerską to mieszanka idealna. Dwa, trzy treningi dziennie, wysiłek, praca nad sportową formą. Jednak czy same treningi to nie za mało? Oczywiście, że tak! Obozy piłkarskie z Football Academy Camps to nie tylko futbolowe zgrupowania, ale również ogromna moc dodatkowych atrakcji, która zadowoli nawet najbardziej wymagających obozowiczów i... ich rodziców. 

Podczas tegorocznych wyjazdów na naszych podopiecznych czekają: 

  • warsztaty z psychologiem sportowym, 

  • warsztaty z zakresu diety sportowca, 

  • oceanarium, 

  • papugarnia, 

  • park linowy, 

  • aquapark, 

  • park miniatur latarni morskich, 

  • i wiele innych. 

Oczywiście korzystając z doskonałego położenia naszych ośrodków, plany naszych obozów wzbogacone są o relaks nad wodą. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

SZANSA NA DODATKOWE FA COINSY

Drugi sezon Grywalizacji Football Academy trwa w pełni, a udział w obozach organizowanych przez FA Camps to doskonała szansa na zdobycie dodatkowych punktów. 

Szczegóły znajdziecie na stronie FA CAMPS (kliknij)

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Każdy obóz zgłaszany jest do kuratorium oświaty. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje wymagane przez prawo polskie a grupy objęte są opieką wykwalifikowanej kadry Football Academy Group.

Do zobaczenia na obozach! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij