start / Aktualności

DNI OTWARTE W GOALKEEPERS ACADEMY

Och, jak cudownie! Och, jak przyjemnie! Za oknami doskonała pogoda, aura sprzyja pojawianiu się coraz to większej ilości uśmiechów na naszych twarzach, a morale wyraźnie rosną. Warunki atmosferyczne nie są jednak jedynym powodem do radości, ponieważ od początku tygodnia wróciliśmy do treningów w kilkunastoosobowych grupach, czyli prawie do normalności, a w tym przypadku „prawie” nie robi, aż tak wielkiej różnicy.

Obserwowanie jak nasi podopieczni cieszą się z powrotu do swoich przyjaciół oraz do treningów na świeżym powietrzu jest jak wygrana na loterii. Ogromne pokłady skumulowanej przez długie tygodnie energii znajdują ujście na zajęciach, za którymi tak bardzo tęsknili. I temu wszystkiemu, wciąż towarzyszy uśmiech, towarzyszy szczęście, towarzyszy wszechogarniająca radość, bo znowu jest normalnie! Obserwowanie tych wszystkich wspaniałych emocji skłoniło nas do refleksji, która doprowadziła nas do wniosku, że szczęście trzeba rozdawać jeszcze szerzej!

Tak wielki entuzjazm wśród dzieciaków uczęszczających na zajęcia sprawił, że zdecydowaliśmy się zorganizować „Dni Otwarte” w ośrodkach Goalkeepers Academy jeszcze w maju! Liczba zainteresowanych młodych adeptów piłki nożnej momentami przerasta nasze oczekiwania. W Polsce kochamy bramkarstwo! 

Nasze ośrodki otwierają się na Wasze potrzeby i czekają, aż pojawisz się na zajęciach. Dajemy Ci możliwość przekonania się w praktyce, czy Twoja pociecha zaaklimatyzuje się  wśród nowych kolegów i koleżanek. Odnajdź ośrodek w Twojej lokalizacji i skorzystaj z możliwości odbycia próbnego darmowego treningu, a wszystko to w trosce o komfort Twój i Twojego dziecka.

Znajdź szkółkę Goalkeepers Academy: https://gkacademy.pl/rodzic/zapisz-sie

Jesteśmy jednak przekonani, że będzie to doskonała decyzja. Minął okres kilkutygodniowej izolacji, wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc... trzeba się rozruszać!.

Decyzja o dołączeniu do wybranej przez Was szkółki piłkarskiej powinna być już podjęta, lecz jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości przeczytajcie nasz artykuł o wpływie sportu na zdrowie najmłodszych. Jesteśmy przekonani, że po takiej dawce wiedzy podejmiecie jedyną słuszną decyzję.

Link:  https://bit.ly/2XczSWe

Drodzy Rodzice, najtrudniej jest wykonać pierwszy krok. Znacie to pewnie z autopsji i wiele razy w życiu zbyt długo zwlekaliście z jakąś decyzją tylko po to, by później zastanawiać się dlaczego to tak długo trwało? Dziś zdejmujemy z Was to brzemię i zapraszamy na darmowe treningi próbne. Przekonajcie się sami, że „Sport to FAntastyczna przygoda” i warto zarażać nim dzieci od najmłodszych lat. To jak? Widzimy się na treningu?

#GKAcademy

<< wstecz dalej >>

udostępnij