start / Aktualności

5 NIEPODWAŻALNYCH ATUTÓW BRAMKARSKICH OBOZÓW ZIMOWYCH

Wszystko co dobre, szybko się kończy... i podobnie było z tegorocznym latem, które od niedawna jest już przeszłością. Nadchodzące tygodnie zostaną zdominowane przez długie, jesienne wieczory, podczas których będziemy przygotowywać się do zimy.

Zorganizowanie zimowego wypoczynku w domowych warunkach to zdecydowanie większy kłopot niż w lecie, gdy dzieci same potrafią zapewnić sobie rozrywkę w ciepłe dni na świeżym powietrzu. Trudniej też o wspólny, rodzinny wyjazd, ponieważ ferie zimowe to nie sezon urlopowy. Wielu z Was zastanawia się jak zaplanować dzieciom czas podczas zimowej przerwy tak, aby samemu trochę wypocząć. Oczywistym pomysłem stają się obozy zimowe, ale wciąż macie wątpliwości czy to dobry pomysł? To przestańcie. Przygotowaliśmy dla Was pięć powodów, dla których warto zdecydować się na taki wybór. Na końcu artykułu znajdziecie także ofertę zimowych obozów bramkarskich z FA Camps!

Jeśli wciąż posiadacie bon turystyczny i zastanawiacie się kiedy go wykorzystać to mamy dla Was radę – nie czekajcie. Nigdy nie ma pewności jaką ma tak naprawdę datę ważności. Tu dowiesz się jak go aktywować - http://bit.ly/bon_turystyczny_FA

Odskocznia od codzienności

Wyjazd podczas ferii zimowych to szansa, by odetchnąć od codzienności. Szkoda byłoby zmarnować te kilkanaście dni wolnego od szkoły, na czas spędzony przed ekranem smartfona, komputera czy telewizora. Po wymagającym początku roku szkolnego, wspólnym odrabianiu ogromu zadań domowych, można również odetchnąć od siebie samych i naładować baterie przed drugim semestrem roku szkolnego, który z reguły jest bardziej wymagający.

Lekcja samodzielności

Z pewnością są wśród Was rodzice, których dzieci nie były jeszcze na zorganizowanym wyjeździe. Dla wielu z tych młodych ludzi będzie to pierwsza lekcja samodzielności z dala od rodziców, którą z pewnością zapamiętają do końca życia! Kilka małych problemów, które trzeba rozwiązać w pojedynkę (lub z opiekunem), takie jak próby planowania budżetu i trochę kieszonkowego do wydania, czy samodzielne dbanie o czystość.

Sportowy rozwój

Nie zapominajmy, że rozmawiamy o bramkarskich obozach zimowych z FA Camps, na których spędzony czas z pewnością będzie bardzo aktywny! Jest to sprawdzony sposób na poprawę kondycji i umiejętności piłkarskich. Urozmaicona baza do aktywności fizycznej, przygotowany plan i systematyczny charakter wysiłku powoduje, że dziecko może poczuć się jak zawodowy sportowiec.

Dobre emocje

Zimowe obozy to nie tylko sport, ale także rozwój zdolności interpersonalnych i czas na nawiązywanie nowych kontaktów. Dzieci poprzez uczestnictwo w różnorodnych zajęciach rozwijają swoje pasje, uczą się dyscypliny i systematyczności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Nie ma czasu na nudę, dzięki czemu dziecko czuje się bardziej odpowiedzialne za swoje poczynania i łatwiej dostosowuje się do planu dnia.

Odkrywanie zimy na nowo

Obóz zimowy to jedna z ciekawszych form spędzania czasu wolnego, która daje nowe perspektywy postrzegania zimy. Dzięki niej dzieci mogą odkryć ciekawe miejsca, w których wcześniej nie mieli okazji się pojawić. To doskonały sposób na poznanie nieznanych dotąd miejsc i rozwijanie świadomości geograficznej, bo kto nie zakocha się w górach zimą?

Jak sami widzicie argumentów i realnych korzyści przemawiających za zimowym wyjazdem jest cała masa!TURNUSY ZIMA 2021

Turnus I 24.01 - 30.01.2021r.
Turnus III 14.02 - 20.02.2021r.

FA Camps w trosce o Wasz komfort podczas zimowych wyjazdów zaplanowało specjalną siatkę połączeń autokarowych z całej Polski. W praktyce oznacza to, że do przystanków dodanych zostało wiele mniejszych miejscowości, w których można rozpocząć swoją podróż. Dzięki takiemu zabiegowi nie będziecie już musieli dowozić swojej pociechy wiele kilometrów do najbliższego przystanku autokaru!

Sprawdź ofertę zimowych obozów piłkarskich z FA Camps i dopasuj ją do swoich potrzeb!

https://bit.ly/34oODZH

Do zobaczenia na obozach!

<< wstecz dalej >>

udostępnij